Kontakt os

Mød holdet bag Det Kærlige Måltid, som alle er med til at sørge for, at vi hver uge kan levere måltider til akut midlertidig sygdomsramte familier. 

Vi sidder altid klar til at hjælpe dig, hvad end din henvendelse drejer sig om.

Charlotte Thyberg

Direktør og stifter af Det Kærlige Måltid
+45 40 35 68 39
charlotte@detkaerligemaaltid.dk

Emma Kjærgaard Larsen

Projektleder
+45 20 98 99 40
emma@detkaerligemaaltid.dk

Trine Nielsen

Frivilligkoordinator
+45 61 60 79 25
trine@detkaerligemaaltid.dk

Tina Møller

Køkkenfacilitator og opskriftudvikler
+45 30 27 34 24
tina@detkaerligemaaltid.dk

Jakob Godt

Projektkoordinator
+45 40 31 54 94

Anika Nørager

Daglig leder og frivilligkoordinator, Aalborg
+45 50 32 19 02
anika@detkaerligemaaltid.dk

Trine Jakobsen

Projektleder, Aalborg
+45 61 28 43 29
trine.jakobsen@detkaerligemaaltid.dk

Oliver Peerless

Kok og køkkenfacilitator, Aalborg
kok.aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Maria Møller

Visitering af modtagere
maaltid@detkaerligemaaltid.dk

Rikke Strunge Krogsgaard

Administration og økonomi
rikke@detkaerligemaaltid.dk

Lisbet Albertsen

Projekt- og frivilligkoordinator for De Kærlige Bude

Aarhus

FO-Byen
Vester Allé 8A
8000 Aarhus C

Aalborg

FOKUS Folkeoplysning
Thistedvej 58
9400 Nørresundby
+45 50 32 19 02

Hovedkontor                     

Balticagade 10B
8000 Aarhus C
info@detkaerligemaaltid.dk
+45 40 35 68 39

Nyhedsbrev

Nyhedsbrev

Modtag vores yndlings opskrifter og nyheder direkte fra køkkenet