Kontakt os

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Administration

Charlotte Thyberg

Direktør og stifter af Det Kærlige Måltid

+45 40 35 68 39
charlotte@detkaerligemaaltid.dk

Rikke Strunge Krogsgaard

Økonomi og Administration

rikke@detkaerligemaaltid.dk

Mette Buch Jensen

Fundraising

fundraising@detkaerligemaaltid.dk

Aarhus

Trine Jakobsen

Projekt- og køkkenleder

+45 61 28 43 29
trine.jakobsen@detkaerligemaaltid.dk

Caroline Thybo Nørager

Frivilligkoordinator Aarhus

+45 30 56 47 19
aarhus@detkaerligemaaltid.dk

Maria Møller

Visitering af modtagere i Aarhus

maaltid@detkaerligemaaltid.dk

Lisbet Albertsen

Rutekoordinator for De Kærlige Bude Aarhus

 

Aalborg

Bettina Islin Sahl-Madsen

Daglig leder og frivilligkoordinator Aalborg

+45 23 60 70 00
aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Jørgen Peter Kure Rasmussen

Køkkenleder i Aalborg

kok.aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Anne Lykke Skovbo

Visitering af modtagere i Aalborg

maaltid.aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Christine Harboe

Rutekoordinator for De Kærlige Bude Aalborg
aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Anika Nørager

På barsel

Køkken Aarhus

Caféen på Lokalcenter Fuglebakken 

Morten Eskesens Vej 2

8210 Aarhus V

+45 40 35 68 39

Køkken og kontor Aalborg

FOKUS Folkeoplysning

Thistedvej 58

9400 Nørresundby

+45 50 32 19 02

Hovedkontor

Balticagade 10B

8000 Aarhus C

info@detkaerligemaaltid.dk

+45 40 35 68 39

Nyhedsbrev

Nyhedsbrev

Modtag vores yndlings opskrifter og nyheder direkte fra køkkenet