Kontakt os

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

Aarhus

Caroline Thybo Nørager

Frivilligkoordinator Aarhus

+45 30 56 47 19
aarhus@detkaerligemaaltid.dk

Aalborg

Anika Nørager

Daglig leder og frivilligkoordinator Aalborg

+45 50 32 19 02
aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Odense

Simone Tommerup

Daglig leder og frivilligkoordinator Odense

+45 30 32 20 05
odense@detkaerligemaaltid.dk

Charlotte Thyberg

Direktør og stifter af Det Kærlige Måltid

+45 40 35 68 39
charlotte@detkaerligemaaltid.dk

Rikke Strunge Krogsgaard

Økonomi og Administration

rikke@detkaerligemaaltid.dk

Helene Høgh

Personale og projektleder

+45 40 25 82 72
projektleder.aarhus@detkaerligemaaltid.dk

Trine Jakobsen

Projekt- og køkkenleder i Aarhus

+45 61 28 43 29
trine.jakobsen@detkaerligemaaltid.dk

Katja Tolstrup

Fundraising

fundraising@detkaerligemaaltid.dk

Anne Sofie Vendelbo Kristiansen

Projektleder i Odense

projektleder.odense@detkaerligemaaltid.dk

Anne Lykke Skovbo

Visitering af modtagere i Aalborg

maaltid.aalborg@detkaerligemaaltid.dk

Eva

Eva Jespersen

Visitering af modtagere i Odense

maaltid.odense@detkaerligemaaltid.dk

Maria Møller

Visitering af modtagere i Aarhus

maaltid@detkaerligemaaltid.dk

Bestyrelse

Jacob Steen Mikkelsen, Charlotte Thyberg og Katja Gaard Jønsson

Hovedkontor

Balticagade 10B

8000 Aarhus C

info@detkaerligemaaltid.dk

+45 40 35 68 39

Køkken Aarhus

Folkehuset Fuglebakken 

Morten Eskesens Vej 2

8210 Aarhus V

+45 40 35 68 39

Køkken Aalborg

FOKUS Folkeoplysning

Thistedvej 58

9400 Nørresundby

+45 50 32 19 02

Køkken Odense

Ældrecentret Huset

Skt. Jørgens Engen 2

5000 Odense C

+45 30 32 20 05

Nyhedsbrev

Nyhedsbrev

Modtag nyeder og vores yndlingsopskrifter 

Når du tilmelder dig, giver du samtykke til at modtage e-mails fra Det Kærlige Måltid med nyheder fra organisationen. Vi registrerer om du åbner nyhedsbrevet samt hvilke links du klikker på. Vi oplyser ydermere om, at navn og e-mail sendes til et sikkert tredjeland.

Du kan til enhver tid tilbagekalde dit samtykke via et afmeldingslink i de modtagne mails eller ved at skrive til info@detkaerligemaaltid.dk. Læs mere om vores behandling af personoplysninger her.